Štýlové ubytovanie v penzióne Malý Majer Podlesok

Zažite atmosféru vidieckeho sídla pri spišskej dedinke Hrabušice. Ubytujte sa na Podlesku a objavujte obľúbené rokliny Slovenského raja. Chutné raňajky pred turistikou máte zahrnuté v cene pobytu.

Akceptujeme

rekreačné poukazy

Rezervácie

info@podlesok.com

Kontakt

0907 289 262

Informácie

Malý Majer Podlesok sa nachádza v tichej lokalite s prekrásnym výhľadom na Slovenský raj a Vysoké Tatry. Penzión bol postavený po vzore dobových poľnohospodárskych usadlostí, ktoré boli typické pre oblasť Spiša. Časť týchto vidieckych sídiel v minulosti slúžila na bývanie a časť na hospodárske účely – najmä pre chov zvierat. V súčasnosti ponúka Penzión Malý Majer Podlesok ubytovanie s kapacitou 15 hostí – 5 izieb, resp. apartmánov. Perfektná poloha na severe Slovenského raja a len 25 minút jazdy autom do Vysokých Tatier ho robí ideálnym ubytovaním pre ľudí vyhľadávajúcich pokoj a prírodu.

Ubytovanie a služby

Hostia penziónu môžu realaxovať v privátnom wellness so suchou saunou a vírivkou s prekrásnym výhľadom na pohorie Vysokých Tatier. Wellness je určený iba pre ubytovaných hostí. V cene ubytovania sú zahrnuté chutné a bohaté raňajky.

Súčasťou súkromného areálu je parkovisko s dobíjacou stanicou pre elektromobily ako aj replika dobového salaša, ktorý slúži na večerné posedenie s možnosťou grilovania. Na vyžidanie vám ku grilovačke zabezpečíme aj špeciality ako ovčí syr, žinčica, a iné špeciality z domácich chovov.

Pre našich hostí vieme zabezpečiť dopravu pomocou mikrobusov na vzdialenejšie miesta ako Dobšinská ľadová jaskyňa, UNESCO mesto Levoča alebo Spišský hrad. V zimnom období na objednávku zabezpečíme skibus do lyžiarskeho centra Tatranská Lomnica, vzdialeného len 30 minút autom.

V severnej časti privátneho areálu sa nachádza osobitné letisko Hrabušice Podlesok,  ICAO = LZ HR s dĺžkou vzletovej a pristávacej dráhy  370 m. Osobitné letisko je určené na prevádzku športových lietadiel a turistických letov v rámci Šengenského priestoru. Viac informácií o letisku nájdete na tomto odkaze.

Cenník ubytovania

Izba Kapacita Cena za noc
Apartmán Zejmar 4 lôžka 156€ Viac info
Apartmán Kyseľ 3 lôžka 117€ Viac info
Izba Belá 3 lôžka 117€ Viac info
Izba Pieky 3 lôžka 177€ Viac info
Izba Sokol 2 lôžka 78€ Viac info

Uvedená cena za noc platí pri plnej obsadenosti izby dospelými.

Odošlite nezáväznú rezerváciu a výslednú cenu prepočítame podľa aktuálneho cenníka:

Základná cena dospelý = 39€ / noc
Dieťa od 2 do 6 rokov = 32€ / noc
Dieťa do 2 rokov bez lôžka = zdarma

Kontinetálne raňajky = zdarma
Parkovanie v areáli = zdarma

Zľava na stravovanie v reštaurácii Rumanka 10%
Rekreačný poplatok (daň z ubytovania) = 2€ / osoba / noc – v poplatku je zahrnuté úrazové poistenie, poistenie na zásah HZS a vstup do Národného parku za použitie technických zariadení

Fotogaléria