Tradičná slovenská reštaurácia Rumanka

Po celodennej túre v Slovenskom raji doplníte najchutnejšiu energiu v Reštaurácii Rumanka. Nájdte nás v centre areálu Podlesok. Počas letnej sezóny máme otvorené denne.

01.05 - 30.09.

Otvorené denne

Tradičná

Spišská kuchyňa

Informácie

Reštaurácia Rumanka v srdci Slovenského raja vás osloví priateľskou rodinnú atmosféru, kde panuje pokoj a pohoda. Sme rozdelení na dve časti: reštauráciu a bufet. Ak hľadate rýchle občerstvenie, alebo máte chuť na osviežujúce pivko po turistike či cyklotúre, zastavte sa v našom bufete.

Pre tých, ktorí si potrpia na chutné tradičné jedlá a radi trávia príjemné chvíle pri večeri priateľmi, je tu naša reštaurácia s pestrou ponukou lokálnych jedál. V kuchyni používame miestne a čerstvé suroviny. Radi hľadáme a oživujeme zabudnuté recepty starých materí, aby sme vám priblížili chute regiónu Spiš. Ochutnajte Spišské džatky, Goralský Moskoľ alebo jahňačinu z miestneho chovu.

Reštaurácia Rumanka má letnú terasu, na ktorej sa môžete pokochať prekrásnou prírodou Slovenského raja a prostredím areálu Podlesok. Interiér je zariadený vo vidieckom štýle a dodáva príjemný pocit tepla a domova.

Našim poslaním je priniesť hosťom gastronomický zážitok s dôrazom na lokálnosť, ktorý si budú ešte pamätať.

Tešíme sa na vašu návštevu!

Fotogaléria